Santasport Keilahalli, Poropeukalo, 25.03.2024-12.05.2024,
tilanne 12.04.2024
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Vähäkuopus Juha O-K, Rovaniemi B 236 223 237 201 225 194 1316 78 1394 39 22
2 Hannunen Joonas O-K, Rovaniemi M 212 233 222 206 259 238 1370 0 1370 43 23
3 Koivuranta Seppo O-K, Rovaniemi B 246 256 211 209 202 202 1326 30 1356 40 13
4 Luosujärvi Matias OPS, Oulu M 225 258 216 212 221 223 1355 0 1355 41 17
5 Korpi-Halkola Veetu O-K, Rovaniemi D 207 236 164 198 215 172 1192 132 1324 33 23
6 Törmänen Ukko O-K, Rovaniemi B 215 198 214 247 187 196 1257 66 1323 39 15
7 Kallunki Teuvo O-K, Rovaniemi B 206 179 213 191 232 200 1221 102 1323 27 32
8 Koskelo Anssi BC016, Rovaniemi B 223 210 242 200 160 239 1274 48 1322 45 12
9 Hannunen Seppo O-K, Rovaniemi C 218 179 213 192 182 167 1151 150 1301 29 26
10 Hannunen Tarja O-K, Rovaniemi C 173 206 174 209 158 245 1165 132 1297 33 20
11 Pallari Erkki O-K, Rovaniemi B 204 155 200 191 235 176 1161 126 1287 25 27
12 Kaikkonen Jani O-K, Rovaniemi B 228 169 207 179 226 188 1197 84 1281 36 14
13 Torvinen Timo Kaamos, Rovaniemi B 201 180 196 209 194 196 1176 96 1272 31 25
14 Tapio Kati O-K, Rovaniemi D 188 168 180 161 170 215 1082 180 1262 23 26
15 Hannunen Oskari O-K, Rovaniemi A 158 276 180 169 236 230 1249 12 1261 35 17
16 Koivuranta Harri O-K, Rovaniemi D 194 192 194 157 223 223 1183 72 1255 25 32
17 Uusinarkaus Päivi Saagat, Tornio B 200 188 214 213 191 189 1195 54 1249 27 30
18 Yrjänheikki Markku O-K, Rovaniemi C 159 173 240 169 197 191 1129 120 1249 27 20
 
19 Olkoniemi Mikko O-K, Rovaniemi B 234 156 170 206 208 203 1177 66 1243 33 19
20 Vuorela Markku Väyläkeila, Rovaniemi C 186 195 184 164 178 161 1068 174 1242 23 27
21 Kaikkonen Markku O-K, Rovaniemi B 208 163 178 187 200 206 1142 96 1238 34 20
22 Ranta Arto O-K, Rovaniemi C 156 168 178 222 210 243 1177 60 1237 25 27
23 Tapio Jouko O-K, Rovaniemi C 168 181 191 185 163 151 1039 198 1237 27 20
24 Saukkoriipi Pekka Väyläkeila, Rovaniemi A 192 174 195 234 192 206 1193 42 1235 27 32
25 Aspegren Ari O-K, Rovaniemi B 162 181 194 202 223 153 1115 108 1223 22 28
26 Metsomäki Jussi BC016, Rovaniemi C 184 134 186 180 214 211 1109 114 1223 31 19
27 Mantere Olli-Pekka O-K, Rovaniemi B 183 191 251 168 191 170 1154 66 1220 33 17
28 Ylitervo Sirkka-Liisa Kaamos, Rovaniemi C 172 176 185 191 152 157 1033 186 1219 18 32
29 Mantere Pasi O-K, Rovaniemi B 187 195 195 184 161 183 1105 102 1207 23 34
30 Alatervo Sari O-K, Rovaniemi C 173 194 156 137 201 179 1040 162 1202 21 24
31 Mantere Susanna O-K, Rovaniemi C 163 152 192 179 142 223 1051 150 1201 22 27
32 Junttila Rauno O-K, Rovaniemi D 167 165 176 159 168 180 1015 180 1195 17 27
33 Lämsä Toni BC016, Rovaniemi B 138 154 248 170 172 228 1110 84 1194 29 20
34 Lämsä Eetu BC016, Rovaniemi C 226 151 167 230 166 168 1108 84 1192 28 19
35 Alatalo Juho O-K, Rovaniemi D 190 139 150 197 138 205 1019 168 1187 28 11
36 Niemelä Raili Kaamos, Rovaniemi C 183 157 165 157 175 170 1007 174 1181 19 25
37 Räihä Henri O-K, Rovaniemi D 210 146 123 154 157 183 973 204 1177 20 21
38 Ojaniemi Pekka O-K, Rovaniemi D 182 172 135 135 209 138 971 204 1175 19 23
39 Gröhn Jorma Kaamos, Rovaniemi B 175 160 199 182 168 175 1059 114 1173 19 29
40 Vähä Eemil BC016, Rovaniemi B 159 198 216 148 176 227 1124 48 1172 23 27
41 Elo-Kuusela Soile Kaamos, Rovaniemi C 156 167 183 160 192 126 984 186 1170 15 30
42 Suopajärvi Kaarlo Kaamos, Rovaniemi B 201 195 159 149 219 150 1073 90 1163 23 26
43 Murtola Timo Veijarit, Tampere B 207 209 183 183 160 169 1111 48 1159 25 24
44 Ruonansuu Janne Jämi, Kemi B 159 195 192 176 168 197 1087 72 1159 26 23
45 Springare Ira AuPa, Kemi C 160 189 147 126 235 159 1016 138 1154 18 21
46 Ylinenpää Marko Kaamos, Rovaniemi B 191 202 131 192 170 171 1057 96 1153 27 21
47 Torvinen Pauli Kaamos, Rovaniemi B 198 203 171 137 203 191 1103 48 1151 25 28
48 Kärki Riitta Kaamos, Rovaniemi D 167 158 124 157 142 191 939 210 1149 16 23
49 Väisänen Kaija StMB, Mikkeli C 169 141 139 181 142 176 948 192 1140 16 24
50 Savilampi Teemu BC016, Rovaniemi A 221 197 120 197 237 159 1131 6 1137 36 11
51 Huovinen Ritva O-K, Rovaniemi C 145 165 157 172 180 144 963 174 1137 14 28
52 Koivuranta Matti Kaamos, Rovaniemi C 134 164 156 191 180 149 974 162 1136 16 25
53 Siivola Toni Jämi, Kemi B 188 178 180 196 152 203 1097 36 1133 27 25
54 Hannunen Aatu TorKe, Tornio C 148 166 153 146 149 246 1008 108 1116 27 15
55 Männistö Erkki Kaamos, Rovaniemi C 129 167 159 180 160 158 953 162 1115 18 23
56 Romakkaniemi Kalevi O-K, Rovaniemi B 149 128 223 188 170 175 1033 78 1111 17 30
57 Brusi Petri BC016, Rovaniemi B 165 129 157 258 157 195 1061 48 1109 26 18
58 Uusinarkaus Ari O-K, Rovaniemi B 155 180 167 148 140 214 1004 96 1100 24 17
59 Romakkaniemi Aimo Rkm-Roi, Rovaniemi C 177 135 168 136 176 146 938 162 1100 18 21
60 Rauhala Jouni O-K, Rovaniemi B 158 188 157 154 162 170 989 108 1097 23 19
61 Yrjänheikki Raija O-K, Rovaniemi D 129 144 163 151 137 163 887 210 1097 14 26
62 Alaoja Tuomas O-K, Rovaniemi B 140 118 178 220 144 180 980 108 1088 18 22
63 Heikkilä Eemeli TorKe, Tornio B 184 183 130 170 156 206 1029 42 1071 23 21
64 Heikkilä Jani TorKe, Tornio C 117 133 172 132 187 173 914 120 1034 17 23
65 Kukkula Matti Kaamos, Rovaniemi B 126 164 142 146 152 182 912 102 1014 14 26
66 Inkeröinen Riikka Kaamos, Rovaniemi D 126 134 126 107 116 168 777 210 987 5 22
67 Hannunen Suvi Nasevat, Raisio A 179 134 147 200 135 156 951 12 963 22 18
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 286
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2024 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 12.04.2024 16:50 Webmaster