Santasport Keilahalli, viides viikko, 18.03.2024-23.03.2024
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Romakkaniemi Kalevi O-K, Rovaniemi B 243 190 224 199 208 219 1283 78 1361 37 22
 
2 Suopajärvi Kaarlo Kaamos, Rovaniemi B 258 215 205 189 185 178 1230 108 1338 32 24
3 Vuorela Markku Väyläkeila, Rovaniemi C 168 190 156 211 191 214 1130 162 1292 25 29
4 Tapio Kati O-K, Rovaniemi D 200 188 214 156 201 150 1109 174 1283 24 26
5 Kaikkonen Markku O-K, Rovaniemi B 214 189 202 199 181 203 1188 90 1278 33 22
6 Hannunen Tarja O-K, Rovaniemi C 164 192 226 169 167 215 1133 132 1265 26 27
7 Sotaniemi Jari O-K, Rovaniemi C 203 229 157 165 171 197 1122 138 1260 22 34
8 Yrjänheikki Markku O-K, Rovaniemi C 191 215 235 151 169 176 1137 120 1257 23 30
9 Tammela Kari BC016, Rovaniemi D 214 171 142 200 148 170 1045 210 1255 26 20
10 Torvinen Timo Kaamos, Rovaniemi B 185 203 194 184 197 200 1163 90 1253 27 31
11 Lämsä Eetu BC016, Rovaniemi C 145 215 189 164 226 234 1173 78 1251 33 20
12 Kukkula Matti Kaamos, Rovaniemi B 196 189 165 165 248 196 1159 90 1249 27 24
13 Uusinarkaus Päivi Saagat, Tornio B 254 170 173 204 184 196 1181 60 1241 28 24
14 Koskelo Anssi BC016, Rovaniemi B 236 177 205 170 145 234 1167 60 1227 36 17
15 Lämsä Toni BC016, Rovaniemi B 203 151 206 181 200 199 1140 84 1224 32 19
16 Gröhn Jorma Kaamos, Rovaniemi B 150 181 200 201 183 189 1104 120 1224 22 32
17 Hannunen Joonas O-K, Rovaniemi M 210 238 238 199 150 185 1220 0 1220 33 24
18 Törmänen Ukko O-K, Rovaniemi B 201 170 226 148 173 253 1171 48 1219 35 15
19 Haapaniemi Topi AuPa, Kemi C 191 246 164 124 188 172 1085 132 1217 28 16
20 Kaikkonen Jani O-K, Rovaniemi B 152 223 221 155 155 230 1136 78 1214 28 22
21 Olkoniemi Mikko O-K, Rovaniemi B 209 242 161 167 183 187 1149 48 1197 28 23
22 Niemelä Raili Kaamos, Rovaniemi C 156 200 146 166 180 182 1030 162 1192 14 35
23 Koivuranta Seppo O-K, Rovaniemi B 200 236 220 202 166 143 1167 24 1191 29 19
24 Kaarlela Santtu Jämi, Kemi A 212 191 269 159 195 162 1188 0 1188 34 22
25 Pallari Erkki O-K, Rovaniemi B 165 133 204 177 194 200 1073 114 1187 24 23
26 Hannunen Oskari O-K, Rovaniemi A 225 213 205 206 156 157 1162 0 1162 29 23
27 Hannunen Seppo O-K, Rovaniemi C 154 155 160 191 177 171 1008 150 1158 15 34
28 Saukkoriipi Pekka Väyläkeila, Rovaniemi A 213 153 148 180 199 238 1131 24 1155 28 22
29 Kallunki Teuvo O-K, Rovaniemi B 198 161 183 171 177 158 1048 102 1150 14 40
30 Ranta Arto O-K, Rovaniemi C 158 167 200 192 138 222 1077 66 1143 31 12
31 Mantere Olli-Pekka O-K, Rovaniemi B 218 177 206 154 186 132 1073 66 1139 25 24
32 Huovinen Ritva O-K, Rovaniemi C 160 128 195 147 154 190 974 162 1136 16 28
33 Alatervo Sari O-K, Rovaniemi C 173 145 159 146 192 151 966 156 1122 19 22
34 Mantere Susanna O-K, Rovaniemi C 159 198 148 155 137 172 969 150 1119 10 34
35 Heikkilä Jani TorKe, Tornio C 163 145 163 193 149 166 979 132 1111 20 25
36 Korpi-Halkola Veetu O-K, Rovaniemi D 170 174 177 167 176 129 993 114 1107 25 18
37 Piippola Hannu O-K, Rovaniemi B 141 168 204 128 179 166 986 120 1106 23 22
38 Koivuranta Martti O-K, Rovaniemi C 173 175 132 143 164 117 904 198 1102 14 26
39 Romakkaniemi Aimo Rkm-Roi, Rovaniemi C 178 105 149 182 180 145 939 162 1101 17 23
40 Kuntola Jouko O-K, Rovaniemi B 169 176 133 145 164 191 978 108 1086 19 21
41 Torvinen Pauli Kaamos, Rovaniemi B 156 165 184 140 154 223 1022 48 1070 20 28
42 Tapio Jouko O-K, Rovaniemi C 128 189 134 153 112 149 865 198 1063 14 23
43 Kaivola Jouni Ralli, Kemi B 170 150 137 206 180 172 1015 42 1057 22 23
44 Metsomäki Jussi BC016, Rovaniemi C 150 116 170 134 191 149 910 114 1024 18 22
45 Ojaniemi Pekka O-K, Rovaniemi D 132 166 144 141 124 127 834 186 1020 8 26
46 Heikkilä Eemeli TorKe, Tornio B 222 150 141 167 126 156 962 36 998 14 28
47 Ylitervo Sirkka-Liisa Kaamos, Rovaniemi C 122 180 93 159 124 124 802 180 982 5 25
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 113
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2024 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 23.03.2024 14:41 Webmaster