Santasport Keilahalli, Neljäs viikko,
11.03.2024-17.03.2024
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Ranta Arto O-K, Rovaniemi C 204 224 246 212 171 287 1344 66 1410 41 14
 
2 Koskelo Anssi BC016, Rovaniemi B 233 252 230 204 204 212 1335 60 1395 42 15
3 Aspegren Ari O-K, Rovaniemi B 225 166 201 180 234 265 1271 108 1379 41 14
4 Koivuranta Harri O-K, Rovaniemi D 207 179 202 214 174 180 1156 210 1366 21 36
5 Hannunen Oskari O-K, Rovaniemi A 232 201 279 232 219 170 1333 0 1333 45 14
6 Olkoniemi Mikko O-K, Rovaniemi B 244 184 237 179 203 223 1270 60 1330 38 18
7 Luosujärvi Matias OPS, Oulu M 193 277 245 202 246 155 1318 0 1318 41 16
8 Hannunen Aatu TorKe, Tornio C 200 138 209 214 201 233 1195 120 1315 37 14
9 Koivuranta Seppo O-K, Rovaniemi B 224 244 225 179 175 214 1261 24 1285 36 23
10 Kallunki Teuvo O-K, Rovaniemi B 228 217 169 196 179 179 1168 108 1276 28 29
11 Kukkula Matti Kaamos, Rovaniemi B 169 210 168 232 202 190 1171 90 1261 30 24
12 Yrjänheikki Markku O-K, Rovaniemi C 172 191 165 189 235 194 1146 108 1254 31 20
13 Sotaniemi Jari O-K, Rovaniemi C 266 176 186 175 178 135 1116 138 1254 26 22
14 Hannunen Joonas O-K, Rovaniemi M 188 194 185 198 258 223 1246 0 1246 36 24
15 Mantere Susanna O-K, Rovaniemi C 188 155 182 202 171 203 1101 144 1245 21 29
16 Hannunen Suvi Nasevat, Raisio A 186 215 209 184 244 194 1232 12 1244 36 22
17 Mantere Olli-Pekka O-K, Rovaniemi B 152 153 243 245 182 195 1170 72 1242 37 15
18 Alatalo Juho O-K, Rovaniemi D 135 180 225 113 204 216 1073 168 1241 30 18
19 Kaikkonen Markku O-K, Rovaniemi B 235 198 197 170 172 162 1134 102 1236 31 19
20 Männistö Erkki Kaamos, Rovaniemi C 190 168 162 190 173 190 1073 162 1235 22 28
21 Hannunen Tarja O-K, Rovaniemi C 171 183 138 201 164 254 1111 120 1231 26 20
22 Brusi Petri BC016, Rovaniemi B 155 156 268 190 221 190 1180 48 1228 34 16
23 Uusinarkaus Timo BC016, Rovaniemi M 190 195 223 228 159 227 1222 0 1222 37 19
24 Junttila Rauno O-K, Rovaniemi D 190 174 187 172 167 146 1036 180 1216 28 15
25 Vuorela Markku Väyläkeila, Rovaniemi C 156 147 171 195 210 168 1047 168 1215 23 23
26 Tapio Juha-Matti BC016, Rovaniemi M 178 195 192 207 259 182 1213 0 1213 36 13
27 Gröhn Jorma Kaamos, Rovaniemi B 182 149 195 161 212 192 1091 120 1211 23 28
28 Pallari Erkki O-K, Rovaniemi B 178 163 164 210 185 202 1102 108 1210 26 26
29 Puuronen Marko RC, Pori A 205 269 203 191 178 134 1180 18 1198 31 21
30 Tapio Jouko O-K, Rovaniemi C 169 190 152 176 124 178 989 198 1187 16 28
31 Hannunen Seppo O-K, Rovaniemi C 158 188 187 157 167 174 1031 150 1181 22 29
32 Huovinen Ritva O-K, Rovaniemi C 141 155 179 197 169 170 1011 162 1173 15 33
33 Torvinen Timo Kaamos, Rovaniemi B 165 176 185 202 155 182 1065 90 1155 18 32
34 Romakkaniemi Kalevi O-K, Rovaniemi B 171 168 182 209 189 154 1073 66 1139 18 31
35 Murtola Timo Veijarit, Tampere B 214 187 166 160 191 176 1094 42 1136 20 29
36 Alatervo Sari O-K, Rovaniemi C 170 178 158 153 153 167 979 156 1135 19 27
37 Korpi-Halkola Veetu O-K, Rovaniemi D 201 193 198 124 140 159 1015 108 1123 24 21
38 Elo-Kuusela Soile Kaamos, Rovaniemi C 182 132 159 130 156 170 929 192 1121 10 31
39 Mantere Pasi O-K, Rovaniemi B 166 166 149 170 157 215 1023 90 1113 22 27
40 Niemelä Raili Kaamos, Rovaniemi C 143 153 142 206 167 137 948 162 1110 17 29
41 Tapio Kati O-K, Rovaniemi D 127 153 198 148 119 167 912 192 1104 16 19
42 Lämsä Eetu BC016, Rovaniemi C 146 176 172 182 162 185 1023 78 1101 27 21
43 Alatervo Jukka O-K, Rovaniemi B 172 146 198 161 201 163 1041 48 1089 22 25
44 Uusinarkaus Päivi Saagat, Tornio B 191 147 168 178 189 156 1029 60 1089 16 30
45 Kärki Riitta Kaamos, Rovaniemi D 149 163 147 132 119 162 872 210 1082 12 23
46 Ojaniemi Pekka O-K, Rovaniemi D 130 171 166 151 148 133 899 180 1079 17 19
47 Timonen Pekka Kaamos, Rovaniemi C 166 128 164 149 114 154 875 204 1079 14 22
48 Väätäinen Aila Kaamos, Rovaniemi C 169 156 167 118 127 141 878 192 1070 16 17
49 Pulkkinen Fanni BC016, Rovaniemi D 152 178 139 128 122 135 854 210 1064 12 22
50 Alaoja Tuomas O-K, Rovaniemi B 187 122 184 147 149 173 962 96 1058 16 27
51 Rauhala Jouni O-K, Rovaniemi B 154 150 148 148 201 153 954 102 1056 21 19
52 Hoppula Oskari O-K, Rovaniemi D 158 133 171 121 126 136 845 210 1055 9 23
53 Piippola Hannu O-K, Rovaniemi B 192 150 171 141 150 136 940 114 1054 24 15
54 Inkeröinen Riikka Kaamos, Rovaniemi D 108 144 139 140 148 152 831 210 1041 9 22
55 Pietilä Samuli O-K, Rovaniemi D 146 140 99 121 139 121 766 210 976 8 19
56 Oiva Santeri BC016, Rovaniemi D 135 130 137 113 124 126 765 210 975 12 18
57 Yrjänheikki Raija O-K, Rovaniemi D 118 138 142 125 140 100 763 210 973 11 15
58 Auer Leila BC016, Rovaniemi D 75 108 112 99 136 115 645 210 855 3 16
59 Auer Teemu BC016, Rovaniemi D 68 72 126 104 110 99 579 210 789 4 10
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 109
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2024 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 17.03.2024 17:43 Webmaster