Santasport Keilahalli, Toinen Viikko, 26.02.2024-03.03.2024
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Savilampi Teemu BC016, Rovaniemi A 190 201 279 247 184 209 1310 0 1310 39 17
 
2 Hannunen Oskari O-K, Rovaniemi A 245 214 210 169 235 225 1298 0 1298 39 18
3 Koskelo Anssi BC016, Rovaniemi B 198 237 201 132 203 255 1226 54 1280 31 17
4 Lämsä Toni BC016, Rovaniemi B 210 238 153 226 179 179 1185 84 1269 36 18
5 Puuronen Marko RC, Pori A 224 216 221 176 201 216 1254 12 1266 36 20
6 Mantere Pasi O-K, Rovaniemi B 210 191 243 191 147 188 1170 90 1260 28 25
7 Kallunki Teuvo O-K, Rovaniemi B 202 190 213 160 205 194 1164 90 1254 27 29
8 Koivuranta Seppo O-K, Rovaniemi B 223 162 223 222 192 213 1235 12 1247 32 20
9 Vuorela Markku Väyläkeila, Rovaniemi C 190 180 172 181 185 155 1063 162 1225 21 30
10 Sadinmäki Matti BC016, Rovaniemi C 120 164 213 179 202 166 1044 174 1218 28 14
11 Olkoniemi Mikko O-K, Rovaniemi B 163 255 185 185 178 213 1179 24 1203 33 20
12 Mantere Susanna O-K, Rovaniemi C 155 215 171 149 210 170 1070 132 1202 21 27
13 Gröhn Jorma Kaamos, Rovaniemi B 196 179 199 180 140 198 1092 108 1200 24 28
14 Yrjänheikki Markku O-K, Rovaniemi C 201 157 187 223 160 169 1097 96 1193 27 20
15 Alatervo Sari O-K, Rovaniemi C 167 177 179 194 160 181 1058 132 1190 16 33
16 Torvinen Timo Kaamos, Rovaniemi B 181 203 169 201 186 170 1110 78 1188 21 33
17 Korpi-Halkola Veetu O-K, Rovaniemi D 130 211 189 186 180 196 1092 96 1188 32 14
18 Hannunen Tarja O-K, Rovaniemi C 186 165 202 182 152 192 1079 108 1187 23 23
19 Kukkula Matti Kaamos, Rovaniemi B 164 179 163 169 190 248 1113 72 1185 23 29
20 Romakkaniemi Kalevi O-K, Rovaniemi B 160 152 179 223 212 188 1114 66 1180 25 28
21 Ranta Arto O-K, Rovaniemi C 169 142 149 183 245 242 1130 48 1178 32 18
22 Torvinen Pauli Kaamos, Rovaniemi B 188 175 208 178 167 211 1127 48 1175 25 26
23 Ojaniemi Pekka O-K, Rovaniemi D 185 196 137 206 145 147 1016 150 1166 21 25
24 Ylitervo Sirkka-Liisa Kaamos, Rovaniemi C 175 153 133 175 173 183 992 174 1166 17 30
25 Tapio Kati O-K, Rovaniemi D 170 157 137 156 156 195 971 192 1163 13 33
26 Niemelä Raili Kaamos, Rovaniemi C 150 162 166 216 164 159 1017 144 1161 21 24
27 Haapaniemi Topi AuPa, Kemi C 136 184 162 182 183 164 1011 150 1161 25 15
28 Pallari Erkki O-K, Rovaniemi B 176 161 181 196 165 195 1074 72 1146 21 31
29 Alatervo Jukka O-K, Rovaniemi B 189 185 178 199 174 182 1107 36 1143 26 23
30 Elo-Kuusela Soile Kaamos, Rovaniemi C 122 136 125 237 154 183 957 186 1143 17 22
31 Kaikkonen Markku O-K, Rovaniemi B 135 225 158 141 204 193 1056 78 1134 28 16
32 Mattas Matti Kaamos, Rovaniemi C 144 130 155 160 170 162 921 204 1125 13 26
33 Saukkoriipi Pekka Väyläkeila, Rovaniemi A 150 183 234 171 203 175 1116 6 1122 25 28
34 Kemppainen Jaakko Rkm-Roi, Rovaniemi B 169 144 171 173 184 168 1009 108 1117 13 35
35 Lämsä Eetu BC016, Rovaniemi C 189 205 193 171 137 159 1054 60 1114 27 20
36 Hannunen Seppo O-K, Rovaniemi C 186 166 165 122 194 131 964 144 1108 21 22
37 Huovinen Ritva O-K, Rovaniemi C 179 137 173 137 170 154 950 156 1106 9 37
38 Törmänen Ukko O-K, Rovaniemi B 178 191 191 163 138 223 1084 18 1102 29 18
39 Hannunen Suvi Nasevat, Raisio A 172 130 195 232 180 180 1089 12 1101 28 20
40 Vähä Eemil BC016, Rovaniemi B 145 183 220 196 178 141 1063 36 1099 21 28
41 Mantere Olli-Pekka O-K, Rovaniemi B 157 256 137 159 169 167 1045 54 1099 24 19
42 Uusinarkaus Päivi Saagat, Tornio B 168 183 171 148 186 180 1036 54 1090 19 27
43 Väätäinen Aila Kaamos, Rovaniemi C 136 168 155 147 158 129 893 192 1085 10 31
44 Suopajärvi Kaarlo Kaamos, Rovaniemi B 160 148 159 159 167 190 983 84 1067 20 21
45 Vähäkuopus Juha O-K, Rovaniemi B 150 120 196 142 203 174 985 66 1051 28 15
46 Springare Ira AuPa, Kemi C 168 179 98 145 160 143 893 150 1043 14 25
47 Inkeröinen Riikka Kaamos, Rovaniemi D 129 123 128 178 120 146 824 210 1034 13 18
48 Kärki Riitta Kaamos, Rovaniemi D 148 130 92 158 106 168 802 210 1012 13 16
49 Yrjänheikki Raija O-K, Rovaniemi D 110 146 175 124 105 122 782 204 986 5 23
50 Kuusela Ilkka Kaamos, Rovaniemi D 146 102 154 106 125 134 767 210 977 8 20
51 Murtola Timo Veijarit, Tampere B 158 143 151 156 194 133 935 36 971 17 24
52 Saapunki Lauri Kaamos, Rovaniemi D 108 125 139 85 119 102 678 210 888 8 15
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 110
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2024 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 03.03.2024 16:29 Webmaster