Santasport Keilahalli, Giellajohka, 29.01.2024-17.02.2024
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Si Nimi, Seura Lk Tulos Tas Yht.1 Tulos Tas Yht.2 Tulos Tas Yht.3 Yhteensä
1 Uusinarkaus Tuomas, BC016 M 1652 0 1652 1558 0 1558 1448 0 1448 4658
2 Lämsä Eetu, BC016 C 1370 114 1484 1357 108 1465 1308 114 1422 4371
3 Hannunen Joonas, O-K M 1539 0 1539 1406 0 1406 1405 0 1405 4350
4 Hannunen Oskari, O-K A 1443 0 1443 1433 0 1433 1391 12 1403 4279
5 Vähä Eemil, BC016 B 1373 66 1439 1315 66 1381 1302 66 1368 4188
6 Korpi-Halkola Veetu, O-K D 1243 162 1405 1202 162 1364 1251 108 1359 4128
7 Ranta Arto, O-K C 1324 78 1402 1316 78 1394 1255 54 1309 4105
8 Uusinarkaus Timo, BC016 M 1414 0 1414 1376 0 1376 1304 0 1304 4094
9 Savilampi Teemu, BC016 A 1430 6 1436 1331 6 1337 1311 6 1317 4090
10 Törmänen Ukko, O-K B 1362 24 1386 1350 24 1374 1285 30 1315 4075
11 Saukkoriipi Pekka, Väyläkeila A 1413 36 1449 1350 36 1386 1206 24 1230 4065
12 Metsomäki Jussi, BC016 C 1242 150 1392 1168 150 1318 1149 150 1299 4009
13 Olkoniemi Mikko, O-K B 1312 36 1348 1271 66 1337 1286 36 1322 4007
14 Yrjänheikki Markku, O-K C 1334 120 1454 1142 126 1268 1118 126 1244 3966
15 Hannunen Tarja, O-K C 1210 144 1354 1153 144 1297 1153 144 1297 3948
16 Viitakangas Toni, BC016 A 1409 18 1427 1314 24 1338 1160 18 1178 3943
17 Koivuranta Seppo, O-K 1394 24 1418 1249 24 1273 1228 24 1252 3943
18 Pallari Erkki, O-K B 1258 84 1342 1233 84 1317 1191 84 1275 3934
19 Alatervo Jukka, O-K B 1269 42 1311 1257 30 1287 1255 30 1285 3883
20 Torvinen Pauli, Kaamos B 1386 66 1452 1162 66 1228 1150 48 1198 3878
21 Alatervo Sari, O-K C 1163 156 1319 1120 156 1276 1120 150 1270 3865
22 Mantere Olli-Pekka, O-K B 1275 66 1341 1204 66 1270 1176 66 1242 3853
23 Koskelo Anssi, BC016 B 1237 60 1297 1229 60 1289 1188 60 1248 3834
24 Vuorela Markku, Väyläkeila C 1149 174 1323 1102 174 1276 1056 174 1230 3829
25 Vähäkuopus Juha, O-K B 1256 78 1334 1175 78 1253 1159 78 1237 3824
26 Rauhala Jouni, O-K B 1187 108 1295 1179 108 1287 1116 108 1224 3806
27 Alatalo Juho, O-K D 1216 186 1402 1012 186 1198 992 204 1196 3796
28 Hannunen Aatu, TorKe C 1213 138 1351 1122 138 1260 1043 138 1181 3792
29 Niemelä Raili, Kaamos C 1156 156 1312 1087 156 1243 1080 156 1236 3791
30 Uusinarkaus Päivi, Saagat B 1203 78 1281 1179 78 1257 1170 78 1248 3786
31 Yrjänheikki Raija, O-K D 1151 210 1361 1013 210 1223 962 210 1172 3756
32 Torvinen Timo, Kaamos B 1211 72 1283 1175 78 1253 1133 78 1211 3747
33 Kukkula Matti, Kaamos B 1237 72 1309 1157 66 1223 1141 66 1207 3739
34 Tapio Kati, O-K D 1053 204 1257 1033 210 1243 1026 204 1230 3730
35 Mantere Susanna, O-K C 1148 132 1280 1101 132 1233 1074 132 1206 3719
36 Aspegren Ari, O-K B 1193 96 1289 1135 90 1225 1105 96 1201 3715
37 Huovinen Ritva, O-K C 1153 168 1321 1031 168 1199 1027 168 1195 3715
38 Ojaniemi Pekka, O-K D 1083 180 1263 1055 180 1235 1024 180 1204 3702
39 Kallunki Teuvo, O-K B 1131 102 1233 1131 102 1233 1131 90 1221 3687
40 Mantere Pasi, O-K B 1174 90 1264 1158 90 1248 1080 90 1170 3682
41 Väätäinen Aila, Kaamos C 1045 192 1237 998 192 1190 994 192 1186 3613
42 Heikkilä Jani, TorKe C 1172 132 1304 1065 144 1209 961 132 1093 3606
43 Gröhn Jorma, Kaamos B 1145 108 1253 1105 108 1213 1024 108 1132 3598
44 Ylitervo Sirkka-Liisa, Kaamos C 1027 180 1207 1021 180 1201 1010 180 1190 3598
45 Elo-Kuusela Soile, Kaamos C 1028 192 1220 999 192 1191 991 192 1183 3594
46 Dyson Jamie, BC016 D 1045 174 1219 977 210 1187 954 174 1128 3534
47 Kaikkonen Markku, O-K B 1142 72 1214 1095 78 1173 992 72 1064 3451
48 Ollonqvist Juha, BC016 M 1407 0 1407 1299 0 1299 0 0 0 2706
49 Ylinenpää Marko, Kaamos B 1269 102 1371 1211 102 1313 0 0 0 2684
50 Hannunen Suvi, Nasevat A 1318 24 1342 1218 24 1242 0 0 0 2584
51 Suopajärvi Kaarlo, Kaamos B 1222 90 1312 1121 84 1205 0 0 0 2517
52 Heikkilä Eemeli, TorKe B 1196 60 1256 1194 60 1254 0 0 0 2510
53 Kemppainen Jaakko, Rkm-Roi B 1147 114 1261 1129 114 1243 0 0 0 2504
54 Tapio Jouko, O-K C 1086 204 1290 1001 204 1205 0 0 0 2495
55 Brusi Petri, BC016 B 1214 36 1250 1200 36 1236 0 0 0 2486
56 Hannunen Seppo, O-K C 1084 150 1234 1073 150 1223 0 0 0 2457
57 Romakkaniemi Kalevi, O-K B 1149 66 1215 1134 66 1200 0 0 0 2415
58 Lindén Joni, O-K D 1041 210 1251 925 210 1135 0 0 0 2386
59 Viljanen Sirpa, GH C 1067 144 1211 1002 138 1140 0 0 0 2351
60 Ylikärppä Mika, Kaamos C 1038 162 1200 986 162 1148 0 0 0 2348
61 Uusinarkaus Ari, O-K B 1074 90 1164 1025 102 1127 0 0 0 2291
62 Alaoja Tuomas, O-K B 1095 90 1185 1001 90 1091 0 0 0 2276
63 Pulkkinen Fanni, BC016 D 889 210 1099 861 210 1071 0 0 0 2170
64 Inkeröinen Riikka, Kaamos D 907 210 1117 782 210 992 0 0 0 2109
65 Auer Teemu, BC016 D 564 210 774 558 210 768 0 0 0 1542
66 Siivola Toni, Jämi B 1306 54 1360 0 0 0 0 0 0 1360
67 Kaikkonen Jani, O-K B 1233 90 1323 0 0 0 0 0 0 1323
68 Ruonansuu Janne, Jämi B 1259 48 1307 0 0 0 0 0 0 1307
69 Lindqvist Jan, TorKe B 1204 60 1264 0 0 0 0 0 0 1264
70 Haapaniemi Topi, AuPa C 1094 162 1256 0 0 0 0 0 0 1256
71 Pihlajaniemi Timo, Jämi C 1122 132 1254 0 0 0 0 0 0 1254
72 Joensuu Pentti, AuPa C 1103 138 1241 0 0 0 0 0 0 1241
73 Lahdenperä Markku, PUB B 1143 90 1233 0 0 0 0 0 0 1233
74 Koivisto Jukka-Pekka, Jämi A 1225 6 1231 0 0 0 0 0 0 1231
75 Springare Veikko, AuPa B 1138 90 1228 0 0 0 0 0 0 1228
76 Hast Kari, Ralli B 1139 66 1205 0 0 0 0 0 0 1205
77 Kaarlela Santtu, Jämi A 1191 12 1203 0 0 0 0 0 0 1203
78 Ollonen Merja, AuPa C 1016 186 1202 0 0 0 0 0 0 1202
79 Keisu Anssi, TorKe B 1144 54 1198 0 0 0 0 0 0 1198
80 Piippola Hannu, O-K B 1087 108 1195 0 0 0 0 0 0 1195
81 Sotaniemi Jari, O-K C 1052 138 1190 0 0 0 0 0 0 1190
82 Sadinmäki Matti, BC016 C 1009 174 1183 0 0 0 0 0 0 1183
83 Seppi Minna, Saagat B 1047 120 1167 0 0 0 0 0 0 1167
84 Pitkänen Martti, Ralli B 1083 78 1161 0 0 0 0 0 0 1161
85 Pitkänen Liisa, Saagat C 997 144 1141 0 0 0 0 0 0 1141
86 Saukkoriipi Ahti, Väyläkeila C 955 186 1141 0 0 0 0 0 0 1141
87 Saukkoriipi Aimo, Väyläkeila C 955 180 1135 0 0 0 0 0 0 1135
88 Luoto Seppo, House Bowlers D 924 210 1134 0 0 0 0 0 0 1134
89 Heikka Ari, PUB B 1065 60 1125 0 0 0 0 0 0 1125
90 Kärki Riitta, Kaamos D 866 210 1076 0 0 0 0 0 0 1076
91 Juottonen Kari, PUB A 1037 36 1073 0 0 0 0 0 0 1073
92 Koskenniemi Mikko, Väyläkeila C 869 204 1073 0 0 0 0 0 0 1073
93 Tamminen Eero, VeiKei B 957 96 1053 0 0 0 0 0 0 1053
94 Saapunki Jarno, Kaamos D 833 210 1043 0 0 0 0 0 0 1043
95 Tamminen Ilkka, VeiKei C 890 138 1028 0 0 0 0 0 0 1028
96 Oiva Santeri, BC016 D 808 210 1018 0 0 0 0 0 0 1018
97 Hirvasniemi Anne, Startti-Rollo D 781 210 991 0 0 0 0 0 0 991
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 384
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2024 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 17.02.2024 15:06 Webmaster