Santasport Keilahalli, Kick-off Turnaus,
04.01.2021-06.02.2021
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Hannunen Joonas O-K, Rovaniemi A 191 232 235 216 263 259 1396 30 1426 43 18
2 Uusinarkaus Timo OPS, Oulu M 186 236 222 266 223 279 1412 0 1412 46 13
3 Kantola Mikko O-K, Rovaniemi B 193 235 187 267 223 226 1331 72 1403 37 18
4 Törmänen Ukko O-K, Rovaniemi B 191 223 222 282 184 202 1304 96 1400 36 20
5 Alaoja Tuomas O-K, Rovaniemi B 177 229 247 227 246 204 1330 60 1390 42 19
6 Uusinarkaus Tuomas O-K, Rovaniemi M 249 209 266 216 236 207 1383 0 1383 44 18
7 Viitakangas Toni O-K, Rovaniemi A 246 213 210 203 265 223 1360 0 1360 49 10
8 Vuorela Markku Väyläkeila, Rovaniemi C 195 204 244 182 180 199 1204 144 1348 32 23
9 Ylitervo Sirkka-Liisa Kaamos, Rovaniemi C 198 182 223 192 201 166 1162 174 1336 26 30
10 Tapio Jarno O-K, Rovaniemi A 216 207 264 224 197 202 1310 24 1334 39 21
11 Karttunen Jani Jämi, Kemi A 190 218 190 233 220 252 1303 30 1333 36 23
12 Vähäkuopus Juha O-K, Rovaniemi A 189 191 252 255 185 224 1296 36 1332 37 21
13 Kaikkonen Markku O-K, Rovaniemi B 225 163 160 202 210 248 1208 114 1322 28 28
14 Torvinen Timo Kaamos, Rovaniemi B 249 229 145 213 211 184 1231 90 1321 29 27
15 Hannunen Oskari O-K, Rovaniemi B 162 212 185 234 223 225 1241 72 1313 34 20
16 Yrjänheikki Markku O-K, Rovaniemi B 192 185 246 212 222 178 1235 78 1313 29 27
17 Gröhn Jorma Kaamos, Rovaniemi B 175 199 200 160 246 233 1213 90 1303 28 29
18 Saukkoriipi Pekka Väyläkeila, Rovaniemi C 200 194 160 210 210 183 1157 144 1301 27 26
19 Koskelo Anssi O-K, Rovaniemi B 246 203 168 193 214 226 1250 48 1298 39 18
20 Kukkula Matti Kaamos, Rovaniemi B 172 176 201 258 201 195 1203 90 1293 33 21
21 Romakkaniemi Kalevi O-K, Rovaniemi B 223 203 183 211 202 214 1236 54 1290 32 28
22 Kallunki Teuvo Virkaheitot, Rovaniemi B 170 211 204 144 225 222 1176 114 1290 29 27
23 Alatervo Jukka O-K, Rovaniemi C 193 199 177 226 216 148 1159 126 1285 35 18
24 Huovinen Ritva Kaamos, Rovaniemi C 225 174 186 215 171 158 1129 156 1285 20 33
25 Torvinen Pauli Kaamos, Rovaniemi B 237 225 171 193 226 188 1240 42 1282 34 24
26 Oinas Aulis Kaamos, Rovaniemi B 195 227 200 157 180 191 1150 132 1282 29 23
27 Koivuranta Seppo O-K, Rovaniemi A 263 206 189 204 222 160 1244 36 1280 35 22
28 Aspegren Ari Virkaheitot, Rovaniemi B 180 168 164 211 225 210 1158 120 1278 28 26
29 Piippola Hannu O-K, Rovaniemi C 235 151 243 136 227 157 1149 126 1275 28 21
30 Rauhala Jouni Virkaheitot, Rovaniemi C 178 211 163 223 152 182 1109 162 1271 29 21
31 Nikula Tomi O-K, Rovaniemi B 190 172 195 212 217 236 1222 48 1270 34 23
32 Puuronen Marko RC, Pori A 174 183 181 246 187 268 1239 30 1269 38 19
33 Kemppinen Martti O-K, Rovaniemi C 191 169 182 154 178 200 1074 192 1266 22 26
34 Mattas Matti Kaamos, Rovaniemi C 192 189 204 189 158 183 1115 150 1265 21 33
35 Pallari Erkki O-K, Rovaniemi C 202 155 192 142 205 182 1078 186 1264 22 25
36 Ylinenpää Marko Kaamos, Rovaniemi C 161 217 163 180 197 206 1124 126 1250 27 26
37 Hannunen Tarja O-K, Rovaniemi C 177 236 189 136 192 135 1065 180 1245 29 20
38 Saukkoriipi Ahti Väyläkeila, Rovaniemi D 180 183 160 126 177 205 1031 210 1241 20 26
39 Ylimartimo Timo Ralli, Kemi B 191 185 173 183 178 202 1112 120 1232 26 24
40 Kemppainen Jaakko Rkm-Roi, Rovaniemi B 162 177 191 226 177 193 1126 102 1228 19 36
41 Niemelä Raili Kaamos, Rovaniemi C 203 199 152 141 169 184 1048 174 1222 20 26
42 Ruonansuu Janne Jämi, Kemi B 201 192 156 184 187 211 1131 90 1221 30 18
43 Koivuranta Matti Kaamos, Rovaniemi C 168 203 169 189 143 215 1087 132 1219 19 33
44 Määttä Urho VeiKei, Kemi C 200 163 233 162 157 165 1080 138 1218 23 25
45 Kuntola Jouko O-K, Rovaniemi B 161 169 233 217 150 195 1125 90 1215 27 27
46 Suopajärvi Kaarlo Kaamos, Rovaniemi B 187 194 188 183 202 188 1142 72 1214 29 28
47 Kemppainen Kari O-K, Rovaniemi D 168 134 159 182 170 180 993 210 1203 21 20
48 Timonen Pekka Kaamos, Rovaniemi C 193 192 171 157 191 154 1058 144 1202 21 27
49 Suopajärvi Tommi O-K, Rovaniemi B 221 150 199 169 177 201 1117 84 1201 30 20
50 Hautalahti Tuomo Into, Kemi C 174 183 169 167 159 169 1021 180 1201 24 18
51 Männistö Erkki Kaamos, Rovaniemi C 180 202 124 190 179 190 1065 132 1197 20 32
52 Pihlajaniemi Timo Jämi, Kemi C 157 209 182 174 139 148 1009 186 1195 18 25
53 Uusinarkaus Ari O-K, Rovaniemi B 186 224 154 212 155 156 1087 90 1177 28 17
54 Hast Kari Ralli, Kemi B 186 116 162 224 173 194 1055 120 1175 28 16
55 Tamminen Eero VeiKei, Kemi C 201 159 159 167 169 181 1036 138 1174 22 27
56 Hannunen Seppo O-K, Rovaniemi C 189 154 164 172 152 188 1019 150 1169 18 29
57 Satta Markus Väyläkeila, Rovaniemi B 140 191 199 157 180 211 1078 90 1168 19 29
58 Meriläinen Laina Kaamos, Rovaniemi D 173 175 147 139 147 177 958 210 1168 14 31
59 Starck Maarit Saagat, Tornio C 179 222 160 140 168 142 1011 150 1161 20 23
60 Junno Pirjo Saagat, Tornio C 152 149 107 203 145 191 947 210 1157 12 28
61 Uusinarkaus Päivi Saagat, Tornio B 179 185 180 183 202 160 1089 66 1155 25 28
62 Riimala Raimo Into, Kemi C 153 193 134 176 144 209 1009 144 1153 19 25
63 Aalto Keijo VeiKei, Kemi C 145 156 174 171 196 149 991 162 1153 21 26
64 Kuusela Ilkka Kaamos, Rovaniemi C 190 161 150 152 166 129 948 204 1152 20 20
65 Ollonen Merja AuPa, Kemi C 160 173 180 151 160 165 989 162 1151 16 28
66 Sotaniemi Jari Kaamos, Rovaniemi B 161 166 213 176 163 137 1016 126 1142 21 26
67 Jouhki Pertti Into, Kemi C 147 186 168 162 165 161 989 150 1139 20 25
68 Elo-Kuusela Soile Kaamos, Rovaniemi C 160 143 150 159 158 203 973 162 1135 17 29
69 Koskela Martti VeiKei, Kemi M 200 177 177 189 214 173 1130 0 1130 26 27
70 Pulkkinen Paavo Virkaheitot, Rovaniemi C 158 159 177 132 139 179 944 186 1130 17 26
71 Pitkänen Martti Ralli, Kemi B 156 166 192 156 199 152 1021 96 1117 19 27
72 Springare Ira AuPa, Kemi C 135 180 169 162 144 181 971 144 1115 13 29
73 Lahdenperä Markku PUB, Tornio B 156 144 184 193 191 148 1016 90 1106 26 20
74 Heikka Ari Jämi, Kemi B 187 169 141 177 166 174 1014 90 1104 21 27
75 Kärki Riitta Kaamos, Rovaniemi D 129 148 144 133 163 175 892 210 1102 13 26
76 Siivola Toni Jämi, Kemi B 142 163 151 180 171 216 1023 78 1101 22 26
77 Koivisto Jukka-Pekka VeiKei, Kemi B 170 166 177 208 148 165 1034 66 1100 21 26
78 Johansson Matti TorKe, Tornio B 144 151 152 174 160 202 983 114 1097 20 20
79 Salmi Pentti Kaamos, Rovaniemi C 151 144 104 169 167 168 903 192 1095 11 28
80 Taskila Marko VeiKei, Kemi B 159 174 132 173 203 193 1034 54 1088 25 21
81 Juottonen Kari PUB, Tornio B 156 157 192 141 183 189 1018 60 1078 20 30
82 Stenius Pauli Jämi, Kemi B 141 188 127 180 194 170 1000 78 1078 22 25
83 Pöyliö Aarno Ralli, Kemi B 126 172 184 160 175 144 961 108 1069 18 22
84 Heikkinen Taisto TorKe, Tornio C 116 139 171 135 141 169 871 192 1063 14 22
85 Gullsten Tarmo TorKe, Tornio C 158 137 169 109 114 182 869 192 1061 13 19
86 Kemppinen Eeva-Liisa O-K, Rovaniemi C 110 158 123 171 135 147 844 210 1054 8 26
87 Suomela Hannu Into, Kemi C 162 162 118 145 149 158 894 150 1044 13 25
88 Karjalainen Kari TorKe, Tornio C 134 122 148 147 127 171 849 174 1023 9 25
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 383
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2021 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 06.02.2021 16:38 Webmaster