Santasport Keilahalli, Kaamoksen kaatajaiset,
12.02.2018-25.03.2018, tilanne 24.03.2018
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Koskelo Anssi O-K, Rovaniemi C 170 237 175 269 169 256 1276 174 1450 38 17
2 Uusinarkaus Timo OPS, Oulu M 231 258 244 278 204 202 1417 0 1417 45 15
3 Viitakangas Toni O-K, Rovaniemi B 226 225 193 223 196 213 1276 90 1366 39 16
4 Sotaniemi Jari Kaamos, Rovaniemi B 234 145 214 201 189 264 1247 108 1355 34 22
5 Uusinarkaus Tuomas OPS, Oulu M 230 180 260 249 235 192 1346 0 1346 44 17
6 Torvinen Pauli Kaamos, Rovaniemi A 206 233 236 222 193 228 1318 24 1342 39 22
 
7 Suopajärvi Kaarlo Kaamos, Rovaniemi B 195 233 201 206 197 236 1268 72 1340 37 18
8 Hannunen Joonas O-K, Rovaniemi B 209 266 200 204 238 176 1293 42 1335 39 20
9 Luosujärvi Matias OPS, Oulu A 268 216 181 200 264 201 1330 0 1330 41 17
10 Kukkula Matti Kaamos, Rovaniemi B 180 216 242 229 191 216 1274 54 1328 33 28
11 Vähäkuopus Juha O-K, Rovaniemi A 197 226 234 193 215 237 1302 12 1314 37 24
12 Timonen Pekka Kaamos, Rovaniemi C 155 191 208 236 171 175 1136 174 1310 26 29
13 Tapio Jarno KEV, Kuusamo A 190 246 205 194 237 203 1275 24 1299 37 25
14 Ylitervo Sirkka-Liisa Virkaheitot, Rovaniemi C 235 191 175 206 157 167 1131 168 1299 26 28
15 Springare Ira AuPa, Kemi D 180 149 178 223 190 169 1089 210 1299 20 26
16 Männistö Erkki Kaamos, Rovaniemi C 156 168 234 178 177 173 1086 210 1296 27 22
17 Uusinarkaus Päivi Saagat, Tornio B 228 228 225 167 193 185 1226 66 1292 31 28
18 Oinas Aulis Kaamos, Rovaniemi B 188 224 254 205 177 171 1219 72 1291 37 13
19 Suopajärvi Tommi O-K, Rovaniemi C 192 170 183 139 202 257 1143 144 1287 27 24
20 Ylinenpää Marko Kaamos, Rovaniemi C 193 168 150 219 143 246 1119 168 1287 26 25
21 Hannunen Seppo O-K, Rovaniemi C 203 162 178 222 178 167 1110 174 1284 17 38
22 Söyrinki Mika KemKei, Kemi M 194 223 235 176 230 224 1282 0 1282 40 19
23 Kananen Atte Kaamos, Rovaniemi B 205 183 214 221 177 170 1170 108 1278 29 24
24 Koivuranta Seppo O-K, Rovaniemi A 213 179 221 192 212 219 1236 24 1260 35 20
25 Puuronen Marko Tiek, Rovaniemi B 213 199 263 199 182 168 1224 36 1260 37 14
26 Mattas Matti Kaamos, Rovaniemi C 148 209 189 208 165 202 1121 138 1259 28 26
27 Torvinen Arvo Kaamos, Rovaniemi B 201 157 205 181 198 207 1149 108 1257 24 31
28 Yrjänheikki Markku Tiek, Rovaniemi B 195 219 142 175 209 219 1159 96 1255 36 20
29 Romakkaniemi Kalevi Tiek, Rovaniemi B 190 238 161 194 226 181 1190 60 1250 32 25
30 Hannunen Oskari O-K, Rovaniemi A 225 198 188 190 223 197 1221 24 1245 38 17
31 Pernu Heikki Tiek, Rovaniemi D 169 150 200 158 170 185 1032 210 1242 20 24
32 Huovinen Ritva Kaamos, Rovaniemi C 178 149 171 187 179 180 1044 192 1236 23 22
33 Nikupeteri Riitta OLS, Oulu B 190 148 187 194 209 209 1137 96 1233 29 25
34 Elo-Kuusela Soile Kaamos, Rovaniemi C 189 159 158 216 182 172 1076 156 1232 16 35
35 Viik Jari Kaamos, Rovaniemi B 195 190 170 224 182 221 1182 48 1230 29 26
36 Torvinen Timo Kaamos, Rovaniemi B 183 178 199 190 170 193 1113 114 1227 28 25
37 Koskela Heikki VeiKei, Kemi B 190 212 175 213 168 196 1154 72 1226 29 22
38 Kallunki Teuvo Virkaheitot, Rovaniemi C 213 170 176 209 121 160 1049 174 1223 18 28
39 Honkanen Tapani Rkm-Roi, Rovaniemi B 171 177 158 188 215 199 1108 114 1222 24 27
40 Kaikkonen Markku O-K, Rovaniemi C 166 180 204 178 142 201 1071 150 1221 26 20
41 Rahkola Mikko Kaamos, Rovaniemi C 176 188 143 206 192 163 1068 150 1218 25 23
42 Kuusela Ilkka Kaamos, Rovaniemi D 138 185 123 177 164 220 1007 210 1217 20 25
43 Kuisma Juhani Tiek, Rovaniemi B 190 199 171 168 179 189 1096 120 1216 20 32
44 Virtanen Matti Kaamos, Rovaniemi C 190 181 168 200 169 175 1083 132 1215 25 25
45 Gröhn Jorma Kaamos, Rovaniemi C 177 164 177 202 168 195 1083 132 1215 20 33
46 Tolonen Marita Virkaheitot, Rovaniemi C 152 181 162 204 169 142 1010 204 1214 16 30
47 Heikka Ari Jämi, Kemi B 223 153 185 199 214 197 1171 42 1213 26 24
48 Leskinen Suvi Nasevat, Raisio A 218 208 227 174 151 207 1185 24 1209 33 21
49 Kemppainen Jaakko Rkm-Roi, Rovaniemi B 205 200 170 201 176 179 1131 78 1209 24 27
50 Romakkaniemi Aimo Rkm-Roi, Rovaniemi C 148 210 137 154 168 214 1031 174 1205 21 24
51 Heinonen Veli-Matti Kaamos, Rovaniemi C 178 183 169 158 202 163 1053 150 1203 26 23
52 Koskela Martti VeiKei, Kemi M 249 166 197 178 197 213 1200 0 1200 38 18
53 Koivuranta Matti Virkaheitot, Rovaniemi C 167 170 179 181 188 159 1044 150 1194 20 30
54 Hosio Kari KemKei, Kemi B 147 179 158 202 223 188 1097 96 1193 25 25
55 Pulkkinen Paavo Virkaheitot, Rovaniemi C 150 192 155 181 142 202 1022 168 1190 15 33
56 Koskinen Mari Seiskat, Tampere C 164 112 144 159 168 232 979 210 1189 24 19
57 Kantola Mikko O-K, Rovaniemi B 159 179 157 175 264 195 1129 54 1183 29 17
58 Riimala Raimo Into, Kemi C 150 168 187 180 161 171 1017 162 1179 18 29
59 Aaltonen Markus Virkaheitot, Rovaniemi C 159 112 194 135 191 201 992 186 1178 21 24
60 Starck Maarit Saagat, Tornio C 158 189 203 152 164 178 1044 132 1176 21 26
61 Aspegren Ari Virkaheitot, Rovaniemi C 158 174 171 149 144 218 1014 162 1176 21 24
62 Uusinarkaus Ari O-K, Rovaniemi B 198 169 162 184 194 184 1091 84 1175 28 23
63 Johansson Matti TorKe, Tornio B 170 200 187 197 178 137 1069 102 1171 23 27
64 Kuntola Jouko O-K, Rovaniemi B 156 171 200 202 171 178 1078 90 1168 28 20
65 Hannunen Aatu O-K, Rovaniemi C 178 167 160 177 173 175 1030 138 1168 21 26
66 Vuolli Mika Kaamos, Rovaniemi C 155 220 146 125 193 196 1035 132 1167 27 21
67 Rissanen Arttu-Eemeli O-K, Rovaniemi C 221 135 168 143 159 172 998 162 1160 22 18
68 Viik Heli Kaamos, Rovaniemi C 161 195 136 157 205 95 949 210 1159 21 18
69 Kasala Riitta Saagat, Tornio C 208 159 159 134 179 186 1025 132 1157 17 32
70 Suorsa Jukka OLS, Oulu B 169 164 179 174 179 212 1077 78 1155 31 16
71 Lahdenperä Markku PUB, Tornio B 169 225 200 168 147 193 1102 48 1150 27 23
72 Turunen Satu AuPa, Kemi C 176 209 169 127 162 151 994 150 1144 21 23
73 Viinikangas Jouni TorKe, Tornio C 170 158 144 187 151 181 991 150 1141 18 25
74 Kari Matti TorKe, Tornio B 152 156 181 189 139 204 1021 114 1135 21 22
75 Puranen Hannu OLS, Oulu B 154 170 178 159 176 206 1043 90 1133 19 31
76 Kuusela Timo Ralli, Kemi B 193 181 175 156 147 208 1060 72 1132 21 26
77 Hannunen Tarja Kaamos, Rovaniemi D 167 143 159 138 165 150 922 210 1132 12 27
78 Siren Jarmo O-K, Rovaniemi C 145 155 159 173 177 191 1000 126 1126 14 32
79 Mäkelä Veli-Matti OLS, Oulu A 171 228 191 133 168 210 1101 24 1125 27 22
80 Koivuranta Martti O-K, Rovaniemi C 178 188 166 171 148 122 973 150 1123 18 21
81 Jouhki Pertti Into, Kemi C 150 137 176 173 184 152 972 150 1122 20 23
82 Tamminen Eero VeiKei, Kemi C 255 127 119 183 168 136 988 132 1120 20 20
83 Juottonen Kari PUB, Tornio B 179 167 161 190 166 181 1044 72 1116 20 31
84 Seppi Minna AuPa, Kemi B 157 179 154 174 151 202 1017 90 1107 22 27
85 Pitkänen Martti Ralli, Kemi A 176 182 165 163 178 206 1070 30 1100 25 21
86 Parpala Olavi Rkm-Roi, Rovaniemi C 169 166 121 158 195 159 968 132 1100 19 23
87 Puuronen Toivo RC, Pori B 176 140 183 126 163 209 997 90 1087 19 24
88 Lamminen Mikko VeiKei, Kemi B 178 140 190 160 173 156 997 84 1081 26 19
89 Sneck Esko Kaamos, Rovaniemi B 214 143 129 202 128 147 963 114 1077 22 17
90 Alaoja Tuomas O-K, Rovaniemi C 137 193 146 178 140 144 938 138 1076 20 19
91 Rauhala Jouni Virkaheitot, Rovaniemi C 143 143 166 130 147 164 893 180 1073 13 23
92 Ranta Arto Startti-Rollo, Rovaniemi D 227 101 165 137 137 183 950 108 1058 19 20
93 Jurva-Hirvaskari Pirkko AuPa, Kemi B 133 154 194 168 145 153 947 108 1055 15 27
94 Meriläinen Laina Kaamos, Rovaniemi D 131 151 137 145 146 135 845 210 1055 9 24
95 Knihtilä Jouni Into, Kemi B 153 151 180 158 207 169 1018 30 1048 20 26
96 Kokkonen Veijo PUB, Tornio C 104 142 145 124 155 161 831 210 1041 12 20
97 Suopajärvi Leena Kaamos, Rovaniemi D 149 123 161 125 109 161 828 210 1038 15 17
98 Hautalahti Tuomo Into, Kemi C 100 168 146 168 123 156 861 174 1035 12 20
99 Aapajärvi Mauri Jämi, Kemi M 150 146 148 184 203 199 1030 0 1030 22 24
100 Vuorela Markku Startti-Rollo, Rovaniemi C 136 155 143 160 145 164 903 126 1029 13 23
101 Palin Matti TorKe, Tornio C 122 154 132 142 154 129 833 180 1013 13 20
102 Stenius Pauli Jämi, Kemi B 146 130 186 123 171 181 937 54 991 16 23
103 Kärki Riitta Kaamos, Rovaniemi D 136 123 116 142 137 113 767 210 977 7 17
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 308
© Viking Bowling & Supply 1987-2018 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 24.03.2018 16.51 Webmaster